نتایج جستجو برای عبارت :

راهکار های طبیعی برای لاغر شدن

اگه بدن شما در طول 24 ساعت به 2000 کالری نیاز داشته باشه، در صورتی که روزانه 2100 کالری غذا بخورید روزی حدودا 14 گرم! چاق تر میشید، و اگه روزی 1900 کالری غذا بخورید هر روز 14 گرم لاغر تر میشید!
حالا هر چقدر فاصله بین کالری های دریافتی و مصرفی بیشتر باشه، روند لاغر شدن یا چاق شدن شما بیشتر میشه. البته به این معنی نیست که برای لاغر شدن بیش از حد به خودتون گرسنگی بدید چون اون وقت شما لاغر میشد اما نه لاغر خوش هیکل و خوشگل، بلکه لاغر مریض! یا همون لاغر مردنی خ
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
,زیاد بخور چاق نشو ,زیاد بخور و لاغر شو ,ژلوفن زیاد بخوری چی میشه ,چگونه زیاد بخوریم ,اگر قرص زیاد بخوریم ,چگونه مشروب زیاد بخوریم ,چگونه غذا زیاد بخوریم ,عوارض بخور زیاد ,بخور زیاد ,آب زیاد بخوریم یا نه ,عوارض بخور زیاد صورت ,زیاد بخور چاق نشو ,کتاب زیاد بخور چاق نشو ,زیاد بخور و لاغر شو ,استفاده زیاد از بخور سرد ,استفاده زیاد از بخور سرد ,زیاد بخور و لاغر شو ,کتاب زیاد بخور چاق نشو ,زیاد بخور چاق نشو ,کتاب زیاد بخور چاق نشو ,ماست زیاد بخور ,طریقة تحض
سلام
دوستان راهکاری برای آب کردن چربی های شکم یا لااقل کم کردنش ندارین؟، حالم داره از خودم بهم میخوره، چند جا خوندم اگه چربی شکم از یه مقداری بیشتر بشه دیگه سوزوندنش کار خیلی خیلی سختیه، دوستان کارشناس و غیر کارشناس لطفا راهکار بدن، محدوده سنی بین 18 تا 22
اینم بگم که کنکور دارم و یه چیز دیگه هم اینکه به گرما شدیدا حساسم. شاید توجیه مناسبی باشه ، شایدم ...، هر توصیه مفیدی دارین بگین.
با تشکر
مرتبط با روش های لاغر شدن:
چه جوری وزنم رو سریع کم کن
سلام دوستان، وقت تون بخیر
من پسرم، ۲۵ سالمه، با مشکل چاقی بیش از حد مواجه هستم. با ۱۷۰ سانت قد، ۱۰۶ کیلو وزن دارم. خیلی سعی کردم خودم رو لاغر کنم با انواع روش ها از جمله ورزش و رژیم و قرص و هزار راه دیگه، ولی دریغ از یک گرم کاهش وزن.
تازه بعد چند وقت تلاش فهمیدم تیروئیدم کم کاره، کبد چرب و چربی خون هم دارم. دارم دیوونه میشم. هر جا میرم شکمم جلوتر از خودمه... از دوستانی که مشکل منو داشتن و با وجود تیروئید لاغر شدن تقاضا دارم راه حل شون رو بگن بهم
 یه
کاهش وزن و لاغر شدن یکی از مهم ترین وسواس های همه ماست که تلاش زیادی برای آن می کنیم، در این مطلب به نکاتی اشاره می شود که رعایت آنها در زمان خواب به کاهش وزن کمک می کند.

کاهش وزن در خواب
ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
بهترین راه جادویی چاقی صورت

لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتی است که
کمتر کسی هست که آن را تجربه نکرده باشد. بسیاری از ما با کوچک‌ترین تغییر
دربرنامه و رژیم غذایی‌مان با لاغری صورت رو‌به‌رو می‌شویم. کافی است
تمرینات سنگین ورزشی را از سر بگیریم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن جذابیت و
زیبایی صورت‌مان‌ را از دست بدهیم.
ادامه مطلب
گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 88 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1
گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند

گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"

برچسب ها : گیف تصویری خوشمزه هایی که لاغر میکنند

علت چاق نشدن افراد لاغر چیست؟
افراد لاغر چگونه چاق شوند؟ آیا چاق نشدن آن ها علت خاصی دارد؟ با مجله نمناک همراه شوید، تا در این خصوص تحقیقات
انجام شده را بررسی کنیم .چاق نشدن افراد لاغر چه دلایلی دارد
برخی از افراد لاغر که دوست دارند چاق شوند، به طور طبیعی لاغر هستند و چه خیلی غذا بخورند و چه کم، باز هم همچنان
لاغرند.این عده همیشه حسرت چاق شدن دارند . اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم با مطالعه این
مطلب درباره دلایل چاق
چه عوا ملی موجب لاغر شدن می شوند؟
لاغر شدن همواره جزو یک یاز آرزو های انسان بوده است این لاغر شدن جدا از سلامتی جسم موجب سلامتی روح نیز می گردد.
رژیم چه نقشی در لاغری دارد؟
رژیم و ورزش همواره جزو بهترین روش های لاغری می باشد
رژیم گرفتن از طریق کاهش کالری دریافتی موجب لاغرشدن می شود.
بهتر است بدانم حتی زمانیکه هیچ گونه تحرکی نداریم با زهم بدن ما شروع به سوخت و ساز می کند و لاغر شدن ادامه دارد
چه چیزی بخوریم تا لاغر شویم ؟
بهتر است این سوال را این
اسب از لحاظ وضعیت بدنی به 9 دسته تقسیم بندی می شود:
نمره 1 – بسیار ضعیف
نمره 2 - خیلی لاغر
نمره 3 – لاغر
نمره 4 - نسبتاً لاغر
نمره 5 – متوسط
نمره 6 – از متوسط تا گوشتی
نمره 7 – گوشتی
نمره 8 – چاق
نمره 9 - خیلی چاق
در پست های بعدی به تشریح هر کدام از وضعیت ها میپردازیم
مردم سراسر جهان همیشه برای بهبود مهارت های مدیریت زمان خود تلاش می‌کنند. مردم غالبا احساس می‌کنند وقت کافی برای رسیدگی به هر کاری که می‌خواهند در طول روز انجام بدهند، ندارند. آن‌ها مشغول کار هستند و سرشان حسابی شلوغ است، اما روی چیزهایی که به آن‌ها شادی زیادی می‌بخشد یا تأثیر واقعی در کسب و کار و زندگی آن‌ها می‌گذارد، کار نمی‌کنند. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا ۸ راهکار مدیریت زمان برای افراد پرمشغله را بدانید.

ادامه مطلب
چگونه لاغر شویم؟، این سوال خیلی هاست و جواب ساده ای هم داره؛
برای لاغر شدن شما باید بیشتر از اون انرژی که با غذا خوردن وارد بدن می کنید، باید فعالیت کردن مصرف کنید. این فرایند یه فرمول ساده داره، شما باید محاسبه کنید که بدن تون در طول یک شبانه روز به چه مقدار کالری نیاز داره، حالا اگه کمتر از اون مقدار غذا بخورید لاغر میشید، و اگه بیشتر بخورید چاق میشید.
به همین سادگی ...
مرتبط:
بدن ما در طول 24 ساعت به چه مقدار غذا نیاز دارد؟
سلام
دختری 20 ساله ام با شاخص توده ای 24، میخوام به 21 برسم، واسه همین باید 10 کیلو وزن کم کنم، قصد دارم با ورزش و تغذیه مناسب وزنم رو کم کنم، فقط میترسم این کار باعث افتادگی یا شل شدن پوستم بشه، شما راه حلی دارید؟ 
در ضمن چه برنامه ی ورزشی را پیشنهاد میدید؟، تمرینات هوازی خوبه؟، هر ماه باید انتظار کاهش چه قدر وزن باشم؟، چند ساعت در روز برای ورزش وقت بذارم تا صدمه ای هم بهم وارد نشه؟
ممنون
مرتبط:
رژیم لاغری کانادایی بر روی ضعف اعصاب تاثیر داره؟
بهترین چای های گیاهی برای لاغری خیلی سریع:
چای سبز :
مطالعات مختلف توسط محققان ثابت کرد که مصرف چای سبز می تواند به بیماران چاق و دیابتی کمک کند که وزن را با افزایش متابولیسم چربی و سیری و سرکوب ژن های چاقی کاهش دهند.

ادامه مطلب
لاغر شوید تا سرطان سینه نگیرید
کاهش وزن می تواند فواید زیادی داشته باشد از تناسب اندام و زیبایی گرفته تا نگرفتن سرطان سینه.در ادامه مطلبی درباره رابطه کاهش وزن و فاصله گرفتن از سرطان سینه در خانم ها می خوانید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
شاید تعجب کنید اما رژیم کاهش وزن ۱۰ کیلو در ۱ ماه کار ساده ای می باشد. البته کاهش ۱۰ کیلو در یک ماه به یک برنامه مدون دارد تا موفق شوید. اولین اصل این است که در یک هفته اول نیاز است به رژیم لاغری کنونی عادت نمایید. به هر حال در این مطلب سایت لاغر فیت به بررسی بهترین رژیم لاغری ۱۰ کیلو در یک ماه می پردازم تا به رویای خود برسید.
در ادامه برای پاسخ به پرسش گونه در یک ماه ۱۰ کیلو لاغر شویم با برنامه لاغری در یک ماه ۱۰ کیلو در لاغر فیت همراه باشید.
م
راهکار مؤثر برای مراقبت از پوست
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
اگه شما هم به دنبال جواب سوال چونه لاغر شوم هستید، ادامه مطلب رو مطالعه بفرمائید؛
شما در طول یک شبانه روز چه مقدار غذا می خورید؟، آیا تا حالا محاسبه کردید انرژی که در طول روز با غذا خوردن وارد بدن تون می کنید چه مقدار هست؟
لاغر شدن ارتباط مستقیم و غیر قابل انکاری با این موضوع داره، بدن ما خیلی هوشمند هستش، تمام تلاشش رو میکنه تا خودش رو بیشتر زنده نگه داره، وقتی شما بیش از نیاز با غذا خوردن انرژی وارد بدن تون می کنید، بدن اون مقدار اضافه رو به
برای رسیدن به وزن دلخواه راهکار هایی وجود دارد که از مهم ترین این راهکار ها، تغذیه مناسب و رژیم درست است. بسیاری از افراد که در آرزوی لاغری هستند، هر چقدر که تلاش می کنند به وزن دلخواهشان نمیرسند و وعده های غذایی آنها در روی بسیار کم است و از خوردن صبحانه نیز غافل هستند در صورتی که، کی از مهم ترن وعده های غذایی در روز خوردن صبحانه رژیمی است.
صبحانه رژیمی 
برای طرز تهیه صبحانه رژیمی می توانید از جو دو سر و شیر کم چرب استفاده کنید. برای تهیه این
راهکار بهینه کنترل مصرف بنزین چیست؟

یکی از مهم ترین
روش های کنترل مصرف بنزین، افزایش جایگزین های آن مانند حمل و نقل عمومی
است. توسعه حمل و نقل عمومی نیازمند بودجه و برنامه ریزی صحیح است.
ادامه مطلب
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
رژیم لاغری شکم؛ 
پرخوری، خوردن غذاهای چرب و بی‌ارزش، فست فود و نوشابه‌های رنگارنگ باعث شده وقتی در لباس‌فروشی پیراهنی را می‌پسندیم و به اتاق پرو می‌رویم، می‌بینیم که همه‌ چیز از سر آستین گرفته تا دکمه‌ی دوم و سوم به تن ما عالی است، اما چند دکمه‌ی روی شکم بسته نمی‌شوند و اگر زودتر به دادشان نرسیم یک انفجار شدید رخ خواهد داد. در مهمانی‌ها یا استخر هم که نگاه‌ها همه ناخودآگاه به یک حجم کروی اطراف کمر جلب می‌شود. اما تقصیرکار کیست؟ مطمئ
چرا از ماست یونانی استفاده کنیم؟
اگر کمی اهل گشت و گذار در صفحات سلامتی و تغذیه در اینترنت باشید، مسلماً نام ماست یونانی این روزها زیاد به چشمتان می‌خورد. بالأخص افرادی که دوست دارند بدانند که
 با خوردن چه مواد غذایی می‌توانند کمی لاغر شوند، بهتر است به ماست یونانی توجه کنند. اگر ماست یونانی را جایگزین ماست پرچرب، سس مایونز، بستنی یا میان وعده‌های
 پرکالری کنید، کمی هم ورزش انجام دهید، حتماً لاغر خواهید شد. اما اگر گمان می‌کنید با مصرف ه

اگر می خواهید به راحتی لاغر شوید و چربی بسوزانید حتما این ورزش را امتحان کنید
بهترین ورزش برای لاغر شدن
اگر می‌خواهید هم چربی‌های‌تان را بسوزانید، هم خلق و روحیه‌ای عالی داشته باشید، طناب بزنید. فکر نکنید طناب زدن فقط
بازی بچه‌هاست. این ورزش‌ یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین حرکت‌های ورزشی است.امروزه در اکثر باشگاه‌های ورزشی، ‌ورزشکاران رشته‌های مختلف را می‌بینید که با طناب حرکت های ورزشی انجام می‌دهند.
حتما برایتان جالب است که
به استناد سایت حقوقی دینا یکی از مشکلاتی که امروزه افراد با آن دست به گریبانند مزاحمت و پر سر و صدا بودن همسایه است . ما در این مقاله به بررسی راهکار های مسالمت آمیز و قانونی برای حل این مشکل پرداخته ایم . از جمله راهکار های قانونی برای مقابله با پر سر و صدا بودن همسایه می توان به ارسال اظهار نامه و طرح دعوا در شورای حل اختلاف اشاره کرد . البته به علت هزینه بر و زمان بر بودن راهکار های قانونی توصیه ما این است که ابتدا با استفاده از روش های مسال
سریال نوستالژی چاغ و لاغر (مامور سوم) 
دوشنبه 18 اسفند 98 (مجله اینترنتی زیباکناری) 
​​سریال چاغ و لاغر(مامور سوم )

قسمت های قبلی.... (قسمت اول دوم سوم چهارم ​​​​​​) 

ادامه سریال چاغ و لاغر 
قسمت پنجم
​​​​​​

انیمیشن سینمایی مأموران مخفی / 2019_آمریکا
  6 #راهکار برای #کنترل_خشم به یاد داشته باشید :افکار شما باعث #خشم شما شده‌اند نه بقیه مردم بپرسید :آیا #عصبانیت م میتونه کمکم کنه که به اهدافم برسم؟بس کنید :از اینکه حالت دفاعی داشته باشید. به بقیه گوش کنید و سعی کنید آینده نگری اونارو درک کنید.فکر کنید :به موقعیت و میزان خشمتون تمرین کنید :نفس عمیق کشیدن و تکنیکهای ریلکسیشن اگر لازم بود :پیاده روی کنید تا آرام شوید.
ترفندهایی برای 10 کیلو چاق شدن در یک ماه
همانطور که چاق بودن باعث ناراحتی فرد میشود، لاغر بودن نیز موجبات رنجش افراد می شود. در این مطلب راهکارهایی برای افزایش وزن و چاق شدن ارائه کرده ایم.بزرگ ترین افسانه عصر امروز این است که وزن اضافه کردن راحت تر از کاهش وزن است.
تصور غلط برای مدتی, به دست آوردن وزن روش سالم بسیار دشوار است و وظیفه کسانی است که به سمت این سفر می روند. این به این دلیل است که اندازه شکم یک فرد لاغر کم است و افزایش اشتها یک چالش ا
۱۸ روش علمی برای کاهش اشتها و گرسنگی و لاغر شدن سریع و اصولی
شما هم از آن‌دسته آدم‌هایی هستید که همیشه اشتها دارید و به هیچ خوراکی نه نمی‌گویید؟ اگر شما هم زیاد با جمله «اشتها ندارم» دمخور نیستید، نگران نباشید. هر چقدر هم که خوش اشتها باشید می‌توان اشتها را کنترل هم کرد. اگر به دنبال روش‌های علمی کاهش اشتها و احساس گرسنگی و لاغر شدن سریع هستید این ۱۸ روش را از سایت پزشکی Health Line در مجله کوروش بخوانید.
ادامه مطلب
یکی از تفریحاتی که باهاش شبای خوابگاه رو سر میکنیمبحث در مورد ترقوه هامونه
یکی از بچه هامون خیلی در این زمینه ادعاش میشه و اونقدر این ترقوه شو کرده تو چشمم مون که اسمش رو گذاشتیم کلاویکلو(کلاویکل یعنی همون ترقوه)
الان که چو اومده بود تا منو دید گفت چه لاغر شدی و منم طبق معمول بعد از شنیدن این حرف رفتم جلو آینه یکم برا خودم ذوق کردم
الان بازم به مامان گفت نارنج چه لاغر شده و من بازم یواشکی پریدم جلو آینه
آمااااا
این دفعه یهو چشمم افتاد به ترقوه
درمان قطعی خشکی چشم مزمن
گاهی اوقات خشکی چشم به حدی آزار دهنده است که احساس می‌کنید گرد و غبار یا یک جسم خارجی در چشمتان فرو رفته است. برای درمان خشکی چشم ما راهکار‌هایی
 را توصیه می‌کنیم که می‌تواند فوق العاده موثر باشد. برای آشنایی با درمان‌های خانگی خشکی چشم با مجله دلگرم همراه باشید.

ادامه مطلب
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
⭕️در جنگ بین خواسته ها و باورها همواره باورها پیروز می شوند:
یعنی اگه شما خواسته ات اینه که پولدار بشی ولی باورت اینه که آدمای پولدار مغرورن، پولدار نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که رژیم بگیری و لاغر شی ولی باورت اینه که رژیم گرفتن باعث بیماری میشه، لاغر نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که تو شغلت موفق بشی ولی باورت اینه که آدمای موفق اون شغل، آدمای بدی هستن، تو موفق نمیشی!
✅باید باورهات و خواسته هات هم جهت باشن.
 بررسی کن ببین چه خواسته هایی داری و چه
جدی،
حالت خوبه؟

چقدر لاغر شدی!

(درسته ریش و سیبیل و همه چیشو زده و به شکل نرمال خودش دراومده) ولی چقدر لاغر شدی! خیلی لاغر شدی! خیلی.
مگه چقدر به تو سخت میگذره زندگی؟

راستی جدی،
یه چیزی بگم؟

وقتی پیرهن مارک دار اونجوری میپوشی با مارکهای بزرگ، دو معنا داره اغلب:
1. عقده لباس مارک داری (شاید داری نمیدونم)
2. میخوای به مردم توی ایران پز بدی که چشمتون دربیاد لباس مارک دارم.

و اینکه این کار تو رو چیپ میکنه به چشم مردم.

بعدم پسر گل مگه تو وزنه بر

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
گاهی برخی از افراد ساختار پاهایشان به گونه ای است که برایشان حسابی دردسر ساز می شود. هنوز علت اصلی و مشخصی برای بروز اختلال در ظاهر پاها مشخص نشده است و تنها در برخی از موارد نادر، نرمی استخوان شدید می تواند دلیلی برای ابتلا به این نوع اختلال باشد ولی این مشکل، علت اصلی برای این موضوع محسوب نمی شود.

ادامه مطلب
پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه - 70 اسلاید
پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوامل خطر (Risk Reduction) مهم در سطح فرد و جامعه پاورپوینت شناخت خطر راهکار های کاهش عوام
مغز فرمانده بدن هستش و امورات بدن رو کنترل میکنه، یکی از کارهایی که مغز انجام میده، کنترل انرژی در بدن هستش.
اگه شما بیش از نیاز بدن تون غذا بخورید، مغز به بدن دستور میده که مازاد غذای ورودی رو در قسمت های مختلف برای روز مبادا ذخیره کنه، در نتیجه شما چاق میشید، اگه میزان غذایی که می خورید کمتر از نیاز بدن باشه، مغر به بدن دستور میده که کمبودهای انرژی رو از انرژی های ذخیره شده در اطراف شکم و ... تامین کنه، اگه این روند ادامه دار باشه، شما لاغر می
چگونه لاغر شویم ؛ مطمئنا، می توانید سریع لاغر شوید. رژیم های لاغری زیادی وجود دارند که در مدت کوتاهی منجر به کاهش وزن می شوند در حالی که شما گرسنگی و محرومیت زیادی را تحمل می کنید. اما آیا هدف صرفا کاهش وزن است؟ برای حفظ وزن به طور دائم، بهتر است که به آرامی وزن خود را کاهش دهید. بسیاری از کارشناسان می گویند که می توانید این کار را بدون داشتن "رژیم غذایی" انجام دهید. در عوض، راهکار کلیدی تغییر شیوه زندگی است.

چگونه لاغر شویم؟ 10 روش ساده برای کا
راهکارهای مهم برای کاهش نرخ پرش سایت
کاهش نرخ پرش سایت

قطعا برایتان پیش آمده که موضوعی را در گوگل جستجو کنید و با انبوهی از نتایج مرتبط با موضوع مورد نظرتان،  بر خورد کرده اید. سپس چند وب سایت را باز کرده و بخش عمده آن ها را بدون صرف زمان و با چند ثانیه مرور ، بسته و به سراغ نتایج بعدی می روید. به این عمل، پرش سایت می گویند. البته وارد شدن به صفحه دیگری از وب سایت را نیز پرش سایت می گویند.
توجه هر چه بیشتر  و به کار گیری راهکار های کاهش نرخ پرش سا
#موهبت_کامل_نبودن نوشته ی #برنی_براون کتابی است که به ما گوشزد می کند ناقص بودنمان را قدر بدانیم و به ما راهکار می دهد که چطور با خودِ واقعی مان زندگی خوبِ مدنظرمان را بسازیم و از دنیای فکر و خیالِ خودنبودن بیرون بیائیم..کتاب در ۱۰ سرفصل اصلی راه هایی برای نزدیک شدن به خود اصیل ارائه می دهد:.راهکار ۱ (پرورش اصالت) اگر خود واقعی مان نباشیم، هرچه تلاش هم بکنیم یک روز به بن بست می خوریم. این روز شاید فردا باشد شاید سال بعد، اما نهایتا می آید و خِفتِم
سلام دوستان 
در این مطلب از وبلاگ پرورش بلدرچین می خواهیم شما را با راهکار های ساده بازاریابی و فروش تخم بلدرچین اشنا سازیم
شاید در هیچ وبلاگ یا وبسایت دیگری این تکنیک ها را به شما یاد ندهند اما من در امروز قصد دارم آنها را به شما یاد دهم
اولین تکنیک بازایابی --- استفاده از منابع رایگان است. اینترنتی بهترین راه برای بازاریابی است. سایت های زیادی هستند که حاضرند تبلیغ شما را به صورت کاملا رایگان بر روی وب سایت خود قرار دهند.دیوار و شیپور نمونه
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : روش‌های متفاوت وزیادی برای کاهش وزن وجود دارند. راه های کاهش وزن سریع و چگونه سریع لاغر شویم و چطور سریع وزن کم کنیم؟
مطمئنا تبلیغات کاهش وزن بسیاری را مشاهده کرده‌اید که هر کدام ادعا می‌کنند می‌توانند وزن شما را در سریع‌ترین زمان ممکن کاهش دهند. اکثر این رژیم‌های غذایی شما را به گرسنگی بیش از حد برای لاغر شدن تشویق می‌کنند. اما این روش درست نیست و بیشتر به بدن صدمه وارد می‌کنید. در این مطلب
سلامطاعات و عباداتتون قبول باشهراستش سوالی ذهن منو درگیر کرده که هر چی فکر میکنم به جوابی نمیرسم. گفتم اینجا مطرح کنم شاید جوابمو گرفتم.سوالم اینه که واقعا مردای قدیمی بر چه اساسی با زن چاق ازدواج میکردن ؟ یا اصلا بر چه اساسی زن چاق دوست داشتن ؟چون اگه به زندگی اطرافیان مون نگاه کنیم ، مثل پدر بزرگ ، پدر خودمون و یا حتی قدیمی تر ها میبینیم با خانم های چاق ازدواج میکردن. اصلا زن لاغر رو آدم حساب نمیکردن. الان هم به جوون های امروزی توصیه میکنن ،
امروز به خداوند این پیامک رو فرستادم : 
"جر خوردم ولی نمیخوام تسلیم باشم. هم مصرف رو میخوام هم بهبودی و حال خوب رو" 

و خداوند این جوابو داد : 
همه اینها یه روزی تمام می شوند ... 
بیماری ها
اعتیاد ها
خشم ها
ترس ها
رنجش ها
دوری ها
فقدانها
بی پولی
تنهایی 
افسردگی
بی حالی
بی عشقی
بی محلی 
و...

فکر کنم خداوند دیگه اعصابش از دستم خورد شده که اینجوری جواب داده! نخواستم بیشتر اذیتش کنم با غرغرهام و گرنه اینه جوابم بهش: 

تیکه تیکه تیکه میشم تا اون روز،
مقاله راه کارهای برای میگرن

چند راهکار برای مقابله با سردردهای میگرنی   میگرن تنها یک سردرد ساده ‏نیست، بسیاری از اوقات با علائم مختلف و آزاردهنده همراه است که عملکرد و فعالیت‌های روزانه فرد را مختل ‏می‌کند . فرمت پی دی اف 10 صفحه ...
دریافت فایل
مقاله راه کارهای برای میگرن

چند راهکار برای مقابله با سردردهای میگرنی   میگرن تنها یک سردرد ساده ‏نیست، بسیاری از اوقات با علائم مختلف و آزاردهنده همراه است که عملکرد و فعالیت‌های روزانه فرد را مختل ‏می‌کند . فرمت پی دی اف 10 صفحه ...
دریافت فایل
هر کسی که بر حسب سن و قد، 15 تا 20 درصد زیر وزن طبیعی باشد، به عنوان لاغر تعریف می شود. به عنوان مثال، اگر یک خانم با سن 25 تا 50 سال هستید و قد شما 1.68 متر است، وزن شما در حالت ایده آل باید 59 کیلوگرم باشد. اگرچه، وقتی وزن بدن به 50 کیلوگرم (15 درصد) و 47 کیلوگرم (20 درصد) افت می کند، به عنوان لاغر بیان می شود. یک زن با وزن 59 کیلوگرم باید شاخص توده بدنی 20.90 کیلوگرم/متر مربع داشته باشد. هرچه وزن کاهش پیدا می کند، BMI تا 18.8 (15- درصد) پایین می آید، که همچنان در محدود
چرا لاغر می‌شوید ولی لاغر نمی‌مانید _ واقعیت این است که واژه‌ی رژیم برای ذهن ما تعریف‌شده نیست. شما می‌توانید با رعایت یک رژیم غذایی اصولی به‌راحتی به وزن ایده آل خود دست‌یابید و چربی‌های شکم و پهلو را آب کنید. اما کاهش وزن و لاغری ماندگار، از ذهن آغاز می‌شود. مطلبی که بارها در مورد آن صحبت کردیم، قدرت ذهن و افکار شماست.
در هر زمینه ای این افکار شما هستند که تعیین می کنند، شما در راهی که می روید موفق می شوید یا نه؟ این موضوع در زمینه 
رژیم یویو.
خیلی از افراد نام این رژیم غذایی به گوششان هم نخورده ولی آن را دیده‌اند! عجیبه اما واقعیت دارد.

ممکن است در بعضی از جشن‌های خانوادگی، فردی را دیده‌باشید که در یک زمان بسیار کم، لاغر شده. ولی همان فرد مدتی بعد از جشن، با وزنی بیشتر از قبل در مهمانی‌ها حاضر می‌شود. به این رژیم غذایی، رژیم یویو گویند.

رژیمی که در طی یک زمان کم، فرد را سریع لاغر می‌کند اما این لاغری، ماندگار نیست. و با شدتی بیشتر از قبل، چربی‌ها را بر‌می‌گرداند. ا
راهکار های تقویت چشم
کاربران رایانه معمولا عادت به پلک زدن ندارند و اغلب وقتی پای تلویزیون می نشینند پلک نمی زنند. حال به عنوان یک تمرین و برای تقویت عضله چشم به مدت چند دقیقه و هر ۴ثانیه یک بار پلک بزنید. البته تعداد زیادی هستند که به علت بیماری ها و مشکلات چشمی باید از عینک یا لنز استفاده کنند اما بیشتر مردم و افرادی که به قصد اصلاح دید خود عینک می زنند، می توانند با تمرینات ساده ای که طی ۵مرحله عضله چشم را تقویت می کند، به میزان زیادی از ضعی
سلامی دوباره به همراهان عزیزم. امیدوارم احوالتون خوب و دلتون شاد باشه.این پست با احترام تقدیم همگی شما همراهان و  عزیزانی که پست قبل رو مطالعه کردند و به دنبال راهکار برای رفع کولیک هستند.
❇️ مادر بعد از شیر خوردن و بین شیردادن باید به دفعات،نوزاد را بغل کند تا هوایی که وارد معده او شده با آروغ زدن خارج گردد.
❇️ بعضی از مواقع هوا در معده نیست و در روده هاست، بنابراین مالش دادن شکم و خم کردن پاها نوزاد روی شکم او کمک خواهد کرد و سبب جابچایی گا
سلامی دوباره به همراهان عزیزم. امیدوارم احوالتون خوب و دلتون شاد باشه.این پست با احترام تقدیم همگی شما همراهان و  عزیزانی که پست قبل رو مطالعه کردند و به دنبال راهکار برای رفع کولیک هستند.
❇️ مادر بعد از شیر خوردن و بین شیردادن باید به دفعات،نوزاد را بغل کند تا هوایی که وارد معده او شده با آروغ زدن خارج گردد.
❇️ بعضی از مواقع هوا در معده نیست و در روده هاست، بنابراین مالش دادن شکم و خم کردن پاها نوزاد روی شکم او کمک خواهد کرد و سبب جابچایی گا
گروه رژیم لاغری برای دوستانی که به کاهش وزن علاقه دارند ایجاد کردیم و شما هم میتوانید به گروه بیان و برای لاغری از ما رژیم دریافت کنید و لاغر بشین.
رژیم لاغری یک راه برای رسیدن به وزن کم است و شما میتوانید با روش هایی که ما به شما میدهیم به وزن مطلوب خود برسید و کاهش وزن رو تجربه کنید.
از افرادی کع دوست دارند تا با رژیم لاغر شوند دعوت کنید تا به گروه بیان و با لاغری رو تجربه کنند و ما هم برای لاغری به شما کمک میکنیم.
لاغری با  استفاده از رژیم یک ر
لاغری و تناسب اندام آرزوی خیلی از افراد چاق است، ولی لاغر شدن بدون گرفتن مشاوره کاری بسیار اشتباه است، چرا که لاغر شدن بدون مشاوره از یک دکتر تغذیه موجب عوارض میشود.
جالب است بدانید که چاقی افراد دلایل مختلفی دارد و ممکن است که چاقی یک فرد با فردی دیگر کاملا متفاوت باشد و بنابراین رژیم یک فرد چاق با فرد دیگر تغییر داشته باشد.
مشاوره لاغری به شما این امکان را میدهد تا با دانش کافی به علت چاقی خود به درمان آن بپردازید، این امر موجب میشود تا شما
با سلام‌ یوسف کیهانی هستم بنده با یک روش خیلی ساده تونستم درعرض کمتر از ۴ ماه حدود ۲۵ کیلو کم کنم نه رژیم خاصی گرفتم نه ورزش کردم فقط باچند نکات مهم وکلیدی که خدمتتون عرض خواهم کرد لاغر شدم اولش میخواستم رایگان دراختیارتون بزارم ولی گفتم ی مبلغ اندکی بگیرم تا ارزش بدین به مطالبی که خدمتتون ارائه میدم ورعایت کنین 
باروشی که میگم نه تنها لاغر میشین، اگر مشکلات گوارشی وغیره نیزداشتین حل خواهد شد بیایین باچاقی خداحافظی کنیم 
به امید تندرستی و
حجامت کبد
حجامت کبد

حجامت کبد
حجامت کبد
یکی دیگر از انواع حجامت، حجامت کبد است. حجامت کبد خواص زیادی دارد که می توان به درمان بیماری کبد چرب و لاغری اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.
حجامت کبد چرب
حجامت کبد از با ارزش ترین حجامت های ناحیه تنه است که در بهبود عملکرد کبد و درمان بیماریهای مرتبط با آن بسیار موثر است.
جایگاه :
حجامت کبد روی دنده های انتهایی از پشت انجام میشود.
موضع آن در پشت قفسه سینه، روی دنده ۱۰، در زاویه تحتانی
حجامت کبد
حجامت کبد

حجامت کبد
حجامت کبد
یکی دیگر از انواع حجامت، حجامت کبد است. حجامت کبد خواص زیادی دارد که می توان به درمان بیماری کبد چرب و لاغری اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.
حجامت کبد چرب
حجامت کبد از با ارزش ترین حجامت های ناحیه تنه است که در بهبود عملکرد کبد و درمان بیماریهای مرتبط با آن بسیار موثر است.
جایگاه :
حجامت کبد روی دنده های انتهایی از پشت انجام میشود.
موضع آن در پشت قفسه سینه، روی دنده ۱۰، در زاویه تحتانی
برای اینکه تا عید لاغر شویم چه کاری باید انجام بدهیم؟
کاهش وزن برای بسیاری از خانم ها م همچنین آقایون بسیار مهم است ولی بیشتر خانم ها به اندام
و هیکل خود بسیار حساس ترند و همیشه به دنبال راهی می گردند تا به اندام مورد
نظر خود برسند. در این بین چاقی یکی از عواملی است که باعث شده خانم های زیادی را به دنبال
استفاده از رژیم های غذایی سنگین و همچنین استفاده از داروهای لاغری تشویق می کنند.
سوال این است و هم اکنون خانم های زیادی به دنبال جواب هستند که
حقن الدهون انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوجه هی ع
راهکار‌هایی برای انتخاب جراح بینی

مهم‌ترین مرحله در پروسه جراحی بینی، انتخاب یک جراح کاربلد و با تجربه است. باید به این موضوع دقت شود که هر ارزانی بی‌دلیل نیست و بهتر است در هنگام انتخاب جراح بینی، به سراغ ارزان‌ترین گزینه ممکن نروید و مواردی مانند تجربه پزشک را در اولویت قرار دهید.
یک جراح بینی کم‌تجربه ممکن است علاوه بر عدم دستیابی به نتیجه ظاهری مطلوب، مشکلات و اختلالات تنفسی خاصی را نیز در بیمار ایجاد کند. مشکلاتی که معمولاً منجر ب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
راز سلامتی در لاغرشدن ورفع یبوست  
همه ما دوست داریم اندامی متناسب وزیبا داشته باشیم در عین اینکه سلامتیمان را حفظ کنیم با لاغر
کردن و رژیمهای سخت به خودمان صدمه نزنیم یکی از گیاهانی که در لاغر شدن ما موثر است تخم
کتان است علاوه براینکه باعث سوختن چربی کل بدن بخصوص شکم میشود سلامت سیستم گوارش
را هم تضمین میکند بهتر است در کنار چای از دمنوش تخم کتان برای سلامتیمان استفاده کنیم اگر
تخم کتان را پودر کنیم دو اشکال دارد یکی اینکه در معرض هوا اک
چند راهکار برای پیشگیری از آلزایمر

مطالعه را به قصد آموختن و به خاطر سپردن انجام دهید 
  - این کار فعالیت عصبی مغز را بیشتر کرده و مغز را به چالش میکشد 

پیاده روی
سه بار در هفته پیاده روی کنید سی دقیقه با سرعت متوسط  تا تند راه بروید و گردش خون مغز را بهبود بخشید 

ویتامین B12 و ویتامین E
ویتامین B12 و ویتامین E به داشتن حافظه بهتر شما کمک میکند و باعث بهبود عملکرد مغز میشود
ادامه مطلب
به نام خدای شنهای طبس

شهید آوینی:
ما اهل دنیا ، از فرمانده لشکر ، همان تصویری را داریم که در فیلم های سینمایی دیده ایم. اما فرمانده های سپاه اسلام ، امروز همه آن معیار ها را در هم ریخته اند. حاج حسـین را ببین ، او را از آسـتین خالی دست راستش بشناس . جوانی خوشرو ، مهربان و صمیمی ، با اندامی نسبتا لاغر وسخت متواضع. آنان که درباره او سخن گفته اند بر دو خصلت بیش از خصائل وی تاکید کرده اند: شجاعت و تدبیر

سخنانی از شهید حاج حسین خرازی
http://www.zamzar.ir/23322/

حقن الدهون

انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه،
حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر
من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر
فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة
ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات
التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوج
راز سلامتی در لاغرشدن ورفع یبوست  
همه ما دوست داریم اندامی متناسب وزیبا داشته باشیم در عین اینکه سلامتیمان را حفظ کنیم با لاغر
کردن و رژیمهای سخت به خودمان صدمه نزنیم یکی از گیاهانی که در لاغر شدن ما موثر است تخم
کتان است علاوه براینکه باعث سوختن چربی کل بدن بخصوص شکم میشود سلامت سیستم گوارش
را هم تضمین میکند بهتر است در کنار چای از دمنوش تخم کتان برای سلامتیمان استفاده کنیم اگر
تخم کتان را پودر کنیم دو اشکال دارد یکی اینکه در معرض هوا اک
سلام
احتمالا شما هم بارها و بارها شنیدید که برای لاغر شدن و چربی سوزی میگن عسل و دارچین بخور، فلفل به غذات اضافه کن، سرکه سیب بخور، زیاد آب بخور و ... .
نمیگم این ها تاثیر نداره اما تاثیرشون معجزه آسا نیست. این طور نیست که شما هر چی دل تون بخواد بخورید و بعد بگید سرکه سیب می خورم مشکلی پیش نمیاد!
کاهش وزن یه اصل ثابت داره؛
بدن شما در طول روز به مقدار مشخصی غذا نیاز داره، اگه میزان غذایی که می خورید از مقدار مورد نیاز بدن بیشتر باشه، شما چاق تر، و ا
چگونه وزن خود را کم کنیم و لاغر شویم؟ نکات ساده و علمی جهت کاهش وزن و لاغری
 یکی از مشکلات سلامتی در جامعه امروز ما که در حال حاضر دغدغه خیلی از هموطنان عزیزمان شده است مبحث "چاقی و اضافه وزن" است. اما مساله مهم اینست که چگونه وزن کم کنیم که گرسنگی نکشیم، دچار ریزش مو نشویم، پوستمان دچار افتادگی نشود، سلامتمان به مخاطره نیفتد و وزن کاسته شده مجددا برنگردد.

روش های زیادی برای کاهش وزن و لاغری وجود دارد. با این حال ، اکثر آنها شما را گرسنه و نار

سلام دوستای گلم 
من تازه ثبت نام کردم 
امیدوارم بتونم مطالب خاص و جایی هم گفته نمیشه و براساس تجربم در اختیارتون بزارم رو خوشتون بیاد
درمورد چاقی صورت که ما خانم ها هر کاری میکنیم که صورتمون یکم توپولتر بشه که مسلما صورت لاغر و خشک زیاد جذاب نیس .
خیلی راهکارها همه جا میگن از ماسک خیار از خراطین و فیلر و مرطوب کننده و ابرسان و.....
اما یه کاری که خیلی ما بهش توجه نمیکنیم طرز استفاده از روغن های صورت و مرطوب کننده و ابرسانه ..
من به مدت طولانی از
عجیب ترکیب واژه‌ای هست این لاغر مردنی یعنی اگر به درد دعوا کردن نمی‌خوری، برو بمیر. لاغر بودن که از یک حدی بیشتر توی چشم بزند می‌گویند حتما چیزی زده‌ای، دست به جایی زده‌ای‌. این را همان مردمی می‌گویند که برای رژیم لاغری له‌له می‌زنند اما چه سود که نوبت سرزنش ما آسمان بی با باریده بود و از سرکنگبین انگِ صفرا فزودنش به ما چسبیده بود. می‌گویند عمرت تمام شد، توی این بخور بخور، تو هم بخور. تابوت به این سبکی خجالت دارد، برای زمین افت دارد، یک
این که آیا باید آن را
بپذیریم یا خیر ، ما برابر ایجاد نشده ایم. ژنتیک ما نقش اساسی در اثربخشی تمرینات
ما دارد. برخی از ما به طور طبیعی لاغر هستیم و وزن و عضله بسیارمتفاوتی داریم برخی
به طور طبیعی سنگین هستند و برای لاغر شدن تلاش می کنند. وقتی اهداف تناسب اندام
به دست می آید ، هرچه ترکیب خاص خود را از ویژگی های ژنتیکی درک کنید ، شانس شما
برای ساختن یک بدن ایده آل بیشتر است. در دهه 1940 ، یک
روانشناس آمریکایی به نام ویلیام هربرت شلدون سیستمی را توسعه
دکتر اسپنسر جانسون، نویسنده کتاب چه کسی پنیر من را برداشت، فرق بین آدم‌ها و موش‌ها را این طور توصیف می‌کند.
وقتی یک موش حس می‌کند تلاش‌هایش به نتیجه نمی‌رسد، روش خود را عوض می‌کند، اما وقتی آدم‌ها حس می‌کنند کاری که انجام می‌دهند به نتیجه نمی‌رسد، عصبانی و خسته می‌شوند و دوست ندارند روش خود را عوض کنند. حتی گاهی اگر کسی راهکار تازه‌ای را به آنها نشان دهد، حالت دفاعی به خود می‌گیرند و می‌گویند: «من همیشه این کار را همین طور انجام داد
مثلث ماموریت
یک راهکار ساده برای اینکه بدانیم چطور میتوانیم توانمندی ها و علایقمان را پیدا کنیم
و بدانیم در چه مرحله ای میتوانیم پیشرفت کنیم.
این راهکار استفاده از مثلث ماموریت است
سه ضلع این مثلث شامل هدیه ها،عشق و مهارت است.
هدیه ها همان توانمندی هایی است که خداوند به ما عطا کرده
توانمندی هایمان را لیست کرده و بررسی میکنیم که نسبت به کدام یک عشق و علاقه بیشتری داریم
سپس مهارتمان را در آنچه که توانمندیم و به آن علاقه داریم افزایش می دهیم.
ا
امروزه بیشتر عروس خانوم ها به دنبال لباس عروس آستین دار هستند زیرا این مدل زیبایی خاصی را دارد و باعث می شود اندام عروس خانوم ها به خوبی نشان میدهد در این مقاله یکسری از جدیدترین مدل های لباس عروس آستین دار را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که با دیدن این تصاویر ایده های خوبی برای انتخاب لباس خودتان بگیرید. با ما همراه باشید.

لباس عروس دکلته بپوشم یا لباس عروس آستین دار ؟
در این بین این سوال مطرح می شود که چه لباس عروسی بیشتر مناسب شماست ؟
نام فارسی: پلیس فراری
ژانرها: اکشن، تحقیقات، عاشقانه، کاراگاهی، کمدی
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 1 ساعت 50 دقیقه
عنوان بومی: 차형사
دیگر اسامی: Detective Cha , Cha Hyungsa
کارگردانان: Shin Terra
خلاصه داستان: این فیلم کمدی زیبا در مورد بازرس چا (کانگ جی هوان) هستش که اضافه وزن داره و همین باعث میشه همیشه موقع ماموریتهاش با اتفاقات خنده داری روبرو بشه. اون همیشه بهترین تلاششو برای دستگری مجرمان و تبهکاران انجام میده. یک روز بر حسب اتفاقاتی که میفته اون بعنوان
متخصصان موفق به شناسایی مکانیسم جذب کلسیم و استخوان‌سازی در نوزادان شده‌اند و این راهکار می‌تواند به درمان پوکی استخوان در بزرگسالی منجر شود.
منافذ و خانه‌های استخوانِ پوک، بسیار بزرگتر از استخوان سالم است. در این حالت استخوان ها به تدریج تراکم خود را از دست می‌دهند و بسیار حساس و شکننده می‌شوند. متاسفانه این بیماری هیچ علامت اولیه‌ای ندارد و به همین دلیل به آن بیماری خاموش گفته می‌شود.
محققان به تازگی در مطالعات جدید خود موفق به شنا

چهار راهکار ویژه برای بهبود مالی زندگیتان.
فرقی نمی‌کند شما مجرد، متاهل، بازنشسته، خانه‌دار، بیکار یا شاغل باشید. پول بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. باور ندارید؟ چند ماه را بدون پول تصور کنید. ببینید چه اتفاقی برای دیگر بخش‌های زندگیتان می‌افتد.
ادامه مطلب
راهکار نظارت تصویری پارکینگ

بهترین دوربین مداربسته برای پارکینگ
در شرایط فعلی، افزایش جمعیت در شهرها موجب افزایش چشمگیر اهمیت وجود پارکینگ ها و نظارت بر آنها با دوربین مداربسته نسبت به گذشته شده است. پارکینگ ها بهره وری های متفاوتی دارند که از مهمترین آنها می توان به پارکینگ مجتمع های تجاری اشاره کرد. پارکینگ مجتمع های مسکونی و پارکینگ های شهری نیز از دیگر کاربری های مهم پارکینگ ها در سطح شهر هستند که در راه مدیریت هر کدام، مشکلات مختلف

چهار راهکار ویژه برای بهبود مالی زندگیتان.

فرقی نمی‌کند شما مجرد، متاهل، بازنشسته، خانه‌دار، بیکار یا شاغل باشید. پول بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. باور ندارید؟ چند ماه را بدون پول تصور کنید. ببینید چه اتفاقی برای دیگر بخش‌های زندگیتان می‌افتد.
ادامه مطلب
سلام خدمت همه دوستان دقت کردین تا میخوایین تو اینترنت دنبال راهکار کنترل شهوت باشین،یه روش هایی میاره که اصلا آدم نمیدونه چی بگه...مثلا میگن به یاد خدا باش و یا برو فلان چیزو بخور شهوتت کلا میپره و فلان...ببینید برای یه کسی که گناه براش تبدیل به یه عادت ریشه ای شده هرچقدرم بگین به فکر خدا باش و از این حرفا اثر نمیذاره اما شاید برای کسایی که اول راهن اثر بذاره... یا مثلا میان میگن که برنامه داشته باش بیکار نباش که اینا واقعا خوبه و اصلا بدون اینا
بسم الله الرحمن الرحیم ./ 
بی هیچ مقدمه ای خواندن این کتاب را به همه ی دخترها و زن ها پیشنهاد میکنم. به زن های چاق و یا لاغر ، سالم و یا بیمار ، خانه دار یا شاغل ... به مادرها ، همسرها ، دخترها ... این کتاب پیشنهاد من به همه است ! موضوع کتاب فصل هایی از داستان زندگی خود نویسنده است! با نوشتاری روان و ساده . 

نویسنده در این کتاب بیست فصل از زندگی اش را تعریف میکند. هر فصل شامل دروغ ها و باورهای غلطی ست که به عنوان یک زن در خود میابد ! محتوای هر قسمت از داس
امروز ما میخوایم تو این مطلب از مجله اینترنتی ایران فان به شما بگیم با خوردن چه چیزهایی میتونید لاغر بشید !! باور نمیکنید ؟ پس تا اخر همراه ما باشید تا بگیم چی بخوریم لاغر بشیم:
پروتئین مصرف کنید
اگرچه پودر پروتئین تأیید شده وزارت بهداشت در اصل برای ورزشکاران تولید شده است،اما از آن جا که باعث کاهش وزن می شود، مردم عادی نیز به مصرف آن رو آورده اند. برای هضم پروتئین به انرژیبالایی نیاز است و این یعنی مصرف آن سوخت و ساز را افزایش می دهد و در نتیج
خاطره ی مهمانی
«خاطره ی مهمانی»راستش رو بخواین، یکم استرس داشتم.نمی دونستم چه برخوردی باهام میشه و خودم رو حتی برای طعنه و کنایه شنیدن از فامیل آماده کرده بودم.یک ساعتی از مهمونی و خوردن و خندیدنش گذشته بود که دیگه می خواستم با هماهنگی صاحبخونه شروع کنم.زیر لب صلوات خاصه حضرت زهرا (س)رو خوندم و چند بار “یا صاحب الزمان ارشدنی” گفتم. از تو کیفم درشون آوردم و جلوی خودم چیدم روی هم.
ده- دوازده تا کتاب بود، بیشترشون کوچولو ، لاغر و باریک. وفقط چند
امروز ما میخوایم تو این مطلب از مجله اینترنتی ایران فان به شما بگیم با خوردن چه چیزهایی میتونید لاغر بشید !! باور نمیکنید ؟ پس تا اخر همراه ما باشید تا بگیم چی بخوریم لاغر بشیم:
پروتئین مصرف کنید
اگرچه پودر پروتئین تأیید شده وزارت بهداشت در اصل برای ورزشکاران تولید شده است،اما از آن جا که باعث کاهش وزن می شود، مردم عادی نیز به مصرف آن رو آورده اند. برای هضم پروتئین به انرژیبالایی نیاز است و این یعنی مصرف آن سوخت و ساز را افزایش می دهد و در نتیج
به گزارش واحد سنجش و راه حل های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، اختلال در هسته معاملات بازار سرمایه ایران به امری تکراری بدل شده و هر از گاهی شاهد برهم خوردن و توقف معاملات هستیم و با وجود اهمیت بالای این موضوع، اقدام جدی برای حل این مشکلات انجام نمی‌شود.
ادامه مطلب

همسر [علی چیت‌سازیان] می‌گوید در آخرین باری که آمد منزل و بعد از ان رفت و شهید شد و دیگر ندیدیمش؛ نیمه‌شب همین‌طور نشسته بود و اشک می‌ریخت و گریه می‌کرد. با اینکه مرد باصلابت و قدرتمند و فرمانده کاملاً باصلابتی بود و اصلاً اهل گریه و این چیزها نبود؛ اما اشک می‌ریخت. گفتم چرا این‌قدر گریه می‌کنی؟ 
گفت: معاونش را (سردار مصیب مجیدی)راخواب دیده بود که قبل از او شهید شده بود. می‌گوید دستش را محکم گرفتم و گفتم باید به من بگویی. ما این‌همه با ه
همچنان و همچنان من با ساعت خوابم مشکل دارم.جمعه میخواییم با تور بریم شمال و من استرس کلاس شنبه رو دارم.شنبه هم که کلاس من بسیار ناجور و فشرده و طولانیه.
دیگه این اشتباه رو نمیکنم.درس و زندگیم خیلی مهم تره.تفریح همیشه هست.حتی هرشب تقریبا داریم با دوستامون میریم بیرون و من اینو اصلا دوس ندارم.
از چاقی ِ لعنتی متنفررررررمممم چرا من نیمتونم لاغر شم و لاغر بمونم؟ خدایا کمک.باید بتونم.دلم میخواد تیپ بزنم.خفن انگیزناک.
ریاضی فیزیک رو به کل یادم رفته.
کسب درآمد از اینترنت با ۱۷ راهکار فوق‌العاده

۲۹
اشتراک‌گذاری
امروزه افراد زیادی در حوزه‌های مختلف تخصص دارند، اما تاکنون همیشه برای شرکتی به عنوان کارمند فعالیت کرده‌اند، مشکل اینجاست که این افراد به درستی نمی‌دانند که چگونه می‌توان به کسب درآمد از فضای آنلاین پرداخت؟ در این مقاله با چطور همراه باشید تا شما را با روش‌های مختلف کسب درآمد از اینترنت آشنا کنیم.
ادامه مطلب
وااااای من مُلْدَم. اینقدر گرمه گرمه گرمه که اصلا قابل گفتن نیست. یعنی اگه من این همه فعالیت رو انجام بدم و لاغر نشم خودمو میکشم:دی. 
امروز با مها رفتیم کانون زبان ثبت نام کنیم. سیستمشون قطع بود اول بعدشم که وصل شد صف وایسادن همه تا نوبتمون شد. بعدشم که من گفتم از صفر میخوام شروع کنم. مها ولی تعیین سطح داد. اینا اینجوری چیزی نمیاد اما دو سه ساعت طول کشید. بعدش رفتیم مولی مها یه کتاب خرید. بعدشم رفتیم که بریم سر میدون ولیعصر مرده ماشینیه مارو ۱۰۰
راهکار برای داشتن قلبی سالم وقوی
بیماری های قلبی تا به حال تلفات بیشتری نسبت به سایر بیماری ها داشته است. بر طبق نظریات انجمن قلب آمریکا، تقریباً 33 میلیون فرد در آمریکا دچار بیماری های قلبی هستند و بیش از 430000 نفر هر ساله از این بیماری ها جان خود را از دست می دهند. متاسفانه باید بگوییم که بسیاری از این مرگ ها قابل جلوگیری بوده است.
پس از همین حالا دست به کار شوید. نگذارید که اولین سکته قلبی در شما بروز کند. شروع به ورزش کنید و برنامه غذایی سالم ت
20 اشتباه بزرگ که مانع کاهش وزن تان می شود

20 اشتباه بزرگ که مانع کاهش وزن تان می شودبسیارند کسانی که از اضافه وزن رنج می برند و به دنبال راهی برای کم کردن وزن خود هستند اما اکثر این افراد پس از انتخاب رژیم غذایی به نتیجه مطلوب که فکرش را کرده بودند نمی رسند ، این موضوع باعث می شود که با نا امیدی رژیم غذایی خود را رها کنند.
من که ورزش می کنم، من که رژیم می گیرم، من که همیشه نیمی از غذایم را نمی خورم، پس چرا لاغر نمی شوم؟ در حقیقت اینها سؤالاتی است
نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "دفترچه خاطرات یک بچه لاغر" در کتابخانه جواد الائمه (ع)

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب "دفترچه خاطرات یک بچه لاغر" اثر جف کینی با حضور اعضای نوجوان در محل کتابخانه برگزار شد .

به همت آمنه بدرلو کتابدار کتابخانه عمومی جواد الائمه (ع) معرفی و جمع خوانی این کتاب صورت گرفت .

این کتاب ، یکی دیگر از کتاب‌های این مجموعه پرخواننده کودک و نوجوان است که با ترجمه «میترا لبافی» راهی بازار نشر شده است و با تصویرگری شاد و متفاوتی که
سلام دوستان ، من چند وقت پیش یک آموزش متن + تصویر در سایت برای حل مشکل فارسی نوشتن در فتوشاپ در سایت دانیال طاهری فر گذاشتم 
بعضی از دوستان ویدئوی آموزشی رو احتیاج داشتن 
این ویدئو هم ساخته شده و در صفحه قرار گرفته شده 
اما ویدئوی رفع مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ در کانال یوتیوب قرار داده شده 
و خب خیلی از دوستان ظاهرا برای دسترسی به ویدئو به مشکل خوردن

در کل سعی می کنم تمام آموزش های فتوشاپ و ایلوستریتور به همراه ویدئو باشن و با همراهی کردن کا
معجون عسل مغز برای ورزشکاران، افراد لاغر و کم‌خون بسیار مفید است و به تناسب اندام افراد به ویژه اشخاص لاغر کمک شایانی می‌کند.
معجون
عسل مغز ترکیبی از عسل طبیعی و چهار مغز پسته ، بادام ، گردو و بادام هندی
می باشد که سرشار از پروتئین و مواد معدنی بوده و بسیار مقوی و انرژی زا است. در ادامه با رویال برای معرفی خواص معجون عسل مغز همراه باشید.
عسل
جایگاه ویژه‌اى در سفره غذایی خانواده‌هاى ایرانى دارد. افرادی که عسل را
در میان وعده‌هاى غذایى خود
این یکی از قشنگ ترین چیزایی بود که خوندم:
گویند دویست نفر را سه نفر سرباز لاغر اندام به اسارت گرفتهو به صف کرده و می بردند و تعدادی نظاره گر بر این جماعت اسیرمی خندیدند و با خود می گفتند : 
ای بیچاره ها چگونه است این سه نفر نحیف برشما چنین چیره گشته و اینچنین خوار شدید؟ 
یکی جهاندیده درمیان آنان فریاد زد که ای مردم بر ما نخندید که آن سه نفر با هم هستند و ما دویست نفر تنها!
·•●✿●•·
طنزی بر زندگی حاکم است. اگر چاق هستید، می خواهید وزن اضافی را از دست بدهید، و اگر لاغر هستید، می خواهید وزن اضافه کنید. همیشه مرغ همسایه غاز است! در حالی که همه می خواهند لاغر و متناسب به نظر برسند، یک هیکل لاغر ممکن است خانم ها را مجبور به افزایش وزن با استفاده از محصولات مختلف نماید، که ممکن است عوارض جانبی ناخواسته ای داشته باشند.
فایده ی امتحان کردن یک روش ناسالم برای افزایش وزن چیست؟ به خاطر داشته باشید، سلامت شما گران بهاست. پس، بهترین ک
چگونه جیبمان را پر نگه داریم؟
اگر شما هم می‌خواهید در زندگی به فقر و سختی در معیشت دچار نشوید و جیبتان همیشه پر باشد، پیشنهاد می‌شود به این 10 راهکار ساده که برگرفته از روایات معصومین است توجه کنید و از آن‌ها غافل نشوید.

بسیاری از آیات و روایات دینی به مسئله رزق و روزی پرداخته‌اند و توصیه‌های زیادی در این زمینه به ما رسیده که برخی موانع رسیدن روزی را معرفی می‌کنند و برخی دیگر عوامل افزایش روزی را بیان می‌کنند. البته خوب است که بدانید آن
ریشه یاب: فردی است که در مواجهه با بحران‌هایی که اتفاق می‌افتند، به دنبال پیدا کردن علت اصلی آن است و همین که علت آنرا پیدا کرد، آرام می شود. دغدغه اصلی او در شرایط کنونی این است که علت اصلی ورود کرونا به کشور چه چیزی است.
مسئله یاب: فردی است که در شرایط بحرانی کشور به دنبال پیدا کردن مسائل و مشکلاتی است که در کشور به وجود آمده است. هر چه قدر به مسائل و ابعاد بیشتری از بحران برسد، رضایت بیشتری پیدا می کند. شاید بتوان بخشی از رسانه ها را در این دس
افزایش تمرکز در نماز
مطمئنا برای خیلی از شما عزیزان پیش آمده که در هنگام نماز خواندن حواستان پرت شود و ندانید رکعت چندم هستید و همین مورد اعصاب شما را بهم بریزد و یا همین حواس پرتی شما را برای خواندن نمازهای بعدی دلسرد کند.اما نگران نباشید چون من در این مقاله کوتاه و جذاب 2 راهکاری را بیان کردم که با توجه به ساده بودنشان بسیار بسیار بسیار مؤثر هستند.
افزایش تمرکز در نماز با 2 راهکار فوق العاده مؤثر
راهکار اول:به مهر نگاه کنید!
شاید این حرف من
دوست داشتم الان که سی سالم شده قد بلند و لاغر بودم که تنها زندگی میکردم صبح ها زود می دویدم، انگلیسی و فرانسه بلد بودم، کتاب میخوندم، با شورت توی خونه لخت می‌گشتم سیگار گوشی لب م، برنامه نویسی مدرک مو گرفته بودم و از زندگی م لذت می‌بردم! اما الان هیچی به خواست دیگران و پای چلاق م تغییرش نه داد
با شروع همه گیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی ، گروه هایی هم بین دوستان ، خانواده ها و طایفه ها شکل گرفت که خوبی هایی هم داره ولی در کنار این خوبی ها ، معضلاتی هم هست که یکی از این معضلات ، عدم توجه به سن افراد و شخصیت اجتماعی افراد هست که بخشی از این مشکل مربوط میشه به عدم شناخت اعضای گروه از یکدیگر.
افراد با تفکرات ، سلایق و سنین و جنسیت مختلف دور همی مجازی دارن و برخلاف دورهمی های فیزیکی که سعی می کنن هر حرفی رو نزنن در فضای مجازی هر مطلبی ر
امروز رفته بودم ازمایش خون . بعدشم رفتم طب سنتی برای لاغری ... عزمم رو جذم کردم برای تغییر سبک زندگی و لاغر شدن .
دیشب یکی از دوستام داستان هام رو خونده بود و خیلی تعریف کرد.  
باید به زودی داستان ها رو ویرایش کنم و بفرستم برای یه انتشارات. 
می خوام با خودم مهربون باشم . هم با جسمم هم با روحم. 
باید برای همه کارهام برنامه ریزی کنم . 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها